Polecamy

Gorący trend lata – skutery na minuty. Gdzie można je znaleźć?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Do wielu miast na terenie całej Polski powróciły wyczekiwane usługi wynajęcia miejskich skuterów na minuty. Ten atrakcyjny środek transportu przyciąga wielu przede wszystkim konkurencyjną dla hulajnóg elektrycznych ceną…

Choć, jak na razie, elektryczne skutery spotkamy w kilku większych polskich miastach, niewykluczone, że w najbliższym czasie gorączka zaleje cały kraj. Zresztą, podobnie było w przypadku wynajmu rowerów, czy też elektrycznych hulajnóg, które zalały Polskę.

Skutery elektryczne znajdziemy w tym roku między innymi w Warszawie, Poznaniu, Opolu, Lesznie, Koninie, czy Gliwicach! Co ważne, firmy sharingowe powinny zaproponować swoje usługi także innym miastom. Do najważniejszych graczy na rynku należą: hop.city, czy blinkee.city.

Jak wypożyczyć rower? Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację i zarejestrować się w systemie. Rzecz jasna, wymaganiem jest posiadanie dowodu osobistego, czy też prawo jazdy uprawniające m.in. do poruszania się pojazdami z kategorii AM.

(Fot. Pixabay)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stare motocykle — jak dbać o pojazd z historią?
Stare motocykle — jak dbać o pojazd z historią?
Stare motocykle są nie tylko pasją dla wielu miłośników motoryzacji, ale również prawdziwymi pamiątkami z przeszłości. Jak zadbać o te unikalne pojazdy i utrzymać je w jak najlepszej kondycji? Odpowiedź spisaną  w kilku prostych krokach znajdziesz w poniższym artykule.
Jak wybrać idealne ogrodzenie do swojej posesji: poradnik krok po kroku
Jak wybrać idealne ogrodzenie do swojej posesji: poradnik krok po kroku
Wybór idealnego ogrodzenia może być wyzwaniem. Poznaj praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci wybrać ogrodzenie dopasowane do Twoich potrzeb i charakteru posesji.
Jak poprawić wydajność i osiągi silnika diesla dzięki uszlachetniaczom?
Jak poprawić wydajność i osiągi silnika diesla dzięki uszlachetniaczom?
Odkryj, jak uszlachetniacze mogą znacząco poprawić wydajność i osiągi Twojego silnika diesla. Zrozum technologię za tymi produktami i dowiedz się, jak prawidłowo je stosować.
Ostatnie wpisy