Polecamy

Golf ósmej generacji rozczarował w jednym z testów. Co to oznacza?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pod koniec 2019 roku Volkswagen zaprezentował VW Golfa VIII. Kolejna już wersja kultowego auta niestety zawiodła oczekiwania fanów serii. Nie dość, że Golf ósmej generacji nie odbiega znacznie od poprzedników wyglądem, to jeszcze ostatnio nie dał rady w kluczowym teście bezpieczeństwa – teście łosia.

Na czym polega ten test? To standardowa procedura, w której nowe auto musi slalomem słupki z odpowiednią prędkością. Test ma na celu sprawdzenie, jak prowadzi się auto i jak szybko jest w stanie ominąć wyjeżdżającą na drogę przeszkodę.

Niestety, nowy Golf (w przeciwieństwie do poprzednika) nie dał rady sprostać przeszkodzie. Jak zobaczycie na załączonym niżej filmie, auto już przy 70 kilometrach na godzinę traci przyczepność. Według testujących, przyczyny mogą tkwić w oponach, które są seryjnie dodawane do auta (nowy Golf ma Bridgestony). Jednak eksperci mają wątpliwości, czy rzeczywiście “ósemka” jest bezpieczniejsza od “siódemki”.

Zobaczcie cały film z testów!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto zdecydować się na zakup monocykla elektrycznego?
Czy warto zdecydować się na zakup monocykla elektrycznego?
Monocykl elektryczny to innowacyjny i ekologiczny środek transportu, który cieszy się coraz większą popularnością. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się niebezpieczny i trudny w prowadzeniu, to po kilku próbach okazuje się, że jazda na monocyklu to świetna zabawa i wygodny sposób na przemieszczanie się.
Gorący trend lata – skutery na minuty. Gdzie można je znaleźć?
Gorący trend lata – skutery na minuty. Gdzie można je znaleźć?
Do wielu miast na terenie całej Polski powróciły wyczekiwane usługi wynajęcia miejskich skuterów na minuty. Ten atrakcyjny środek transportu przyciąga […]
Jak automatyzacja procesu poprawia wydajność i jakość pracy w spawalnictwie?
Jak automatyzacja procesu poprawia wydajność i jakość pracy w spawalnictwie?
Odkryj jak automatyzacja może znacząco podnieść standardy i efektywność w branży spawalniczej. W artykule dowiesz się o kluczowych korzyściach i technikach implementacji.
Ostatnie wpisy